Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne, którego celem jest przedstawienie możliwości pozyskania dofinansowania na kształcenie osób fizycznych chcących rozwijać swoje umiejętności i kompetencje a także pracowników i właścicieli firm.

Podczas wydarzenia omówione zostaną m.in. tematy:

1/ Baza Usług Rozwojowych to rewolucyjne na europejskim rynku HR interaktywne narzędzie. Dzięki jego funkcjonalnościom firmy szkoleniowe i doradcze uzyskują bezpłatną możliwość zaprezentowania swojej oferty, a przedsiębiorcy sektora MSP mogą wyszukać bądź zamówić (sprofilowane według swoich potrzeb) szkolenia, doradztwo, coaching itd.
2/ Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju przeznaczone dla osób pełnoletnich, bez względu na wiek, status na rynku pracy.  Wsparcie można przeznaczyć na studia podyplomowe, kursy.
3/ Cyfrowa Wielkopolska to projekt, którego celem jest aktywizacja osób powyżej 65 roku życia w obszarze kompetencji cyfrowych poprzez działania szkoleniowe oraz animacyjne. Program ten umożliwia każdemu uczestnikowi projektu nabycie bardzo praktycznych umiejętności obsługi internetu, komputera, telefonu, tabletu i innych urządzeń IT.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 26 czerwca 2018r., w godzinach od 10:00 do 12:00 w Stacji Biznes. Strefa kreatywna, pl. Metziga 1, 64-100 Leszno.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmuje Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie pod numerem telefonu 65 525 69 66 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 25 czerwca 2018 r., do godziny 15:00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Organizator
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
Starostwo Powiatowe w Lesznie
pl. Kościuszki 4b, 64-100 Leszno
tel.: 65 525 69 66, 65 529 68 06
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

0001.jpg