SPOTKANIE SENIORÓW 2018!

W dniu 29 stycznia 2018 r. z inicjatywy Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wijewie odbyło się tradycyjne „Spotkanie Seniorów Gminy Wijewo”.

Impreza cieszy się popularnością wśród seniorów, o czym świadczy znakomita frekwencja.   W tym roku na salę wiejską w Brennie przybyło ok. 200 przedstawicieli najstarszych pokoleń mieszkańców naszej gminy.
 Na spotkanie przybyli także zaproszeni goście , którzy  złożyli seniorom najserdeczniejsze życzenia - Wójt Gminy Wijewo  Pan Mieczysław Drożdżyński,  Przewodniczący Rady Gminy Wijewo - Pan Stanisław Kasperski oraz Proboszcz Parafii Brenno- ks. Andrzej Sotek.
W przemówieniach wielokrotnie podkreślano  rangę i znaczenie ludzi w podeszłym wieku, którzy są źródłem doświadczenia i życiowej mądrości, dla młodszych pokoleń. 
W niezwykle bogatym programie artystycznym, który dostarczył zgromadzonym Seniorom wiele uśmiechu wystąpili  uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wijewie oraz uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia im. Powstańców Wielkopolskich w Brennie .
W drugiej  części spotkania salę wypełnił przyjemny aromat kawy, na stołach pojawiły się talerze pełne słodkości oraz ciepły posiłek , a seniorzy z przyjemnością oddali się rozmowom i  wspomnieniom.
Miła atmosfera i przyjemne towarzystwo sprawiły z pewnością, że ten dzień pozostanie na długo w pamięci niejednego seniora.
Do zobaczenia za rok !

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

14.jpg

15.jpg

17.JPG