Pożegnania nadszedł czas

Choć w tym roku nie było nam dane spotkać się i pożegnać z wszystkimi przedszkolakami przed wakacjami…to 26 czerwca 2020 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku dla dzieci kończących przedszkole. Na uroczystości byli obecni rodzice, wychowawcy obu grup, zaproszeni goście oraz Nasi absolwenci.
W przygotowanie krótkiego programu artystycznego dzieci  włożyły wiele pracy, a zaproszeni goście i Dyrekcja przedszkola docenili to gromkimi brawami. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki ufundowane przez Radę Rodziców, za które bardzo dziękujemy! Wójt Gminy Wijewo p.Mieczysław Drożdżyński oraz Radni Gminy Wijewo, na czele z Przewodniczącą p.Marią Rąk za  okazane serce, pomoc i ogromne wsparcie zostali uhonorowani medalem "Przyjaciela przedszkola".
Dziękujemy dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie, współpracę w trakcie zdalnego nauczania i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach. Jesteśmy z Was dumne! Nie zabrakło też życzeń, podziękowań, kwiatów i łez wzruszenia… Słowami piosenki : “tak bardzo nam tu dobrze, że nie chcemy jeszcze iść..“ zakończyliśmy naszą małą uroczystość.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)

Zapraszamy do obejrzenia filmików na stronie: http://www.wijewo.przedszkolna.net/n,pozegnania-nadszedl-czas-1
 
20.jpg
 
19.jpg