Podpisanie umowy z Gminnym Klubem Sportowym Brenewia
Dnia 11 maja 2026 r. w Urzędzie Gminy Wijewo odbyło się spotkanie Wójta Gminy, Pana Mieczysława Drożdżyńskiego i Zastępcy Skarbnika Gminy, Pani Magdaleny Wojciech z przedstawicielami Gminnego Klubu Sportowego Brenewia -Prezesem Panem Mirosławem Janiszem i Skarbnikiem Panem Mikołajem Banaszakiem.
Celem spotkania było podpisanie umowy o realizację zadania publicznego pod tytułem: „Realizacja w 2026 roku zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania”. W wyniku rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację tego zadania klub sportowy otrzymał od Gminy dotację w wysokości 17 000,00 zł.