UE bip projekty unijne FB

Zostały 2 dni do zakończenia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

plakat szczegóły w artykule

Tylko 2 dni do zakończenia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

Na 1155 punktów adresowych ( mieszkań)  z terenu gminy Wijewo nie rozpoczęto spisu  166 mieszkań

 

Masz wiele możliwości zrealizowania obowiązku spisowego:

1. Najszybciej i najwygodniej zrobisz to przez Internet. Wypełnij formularz online na stronie GUS-u: link, to zajmie tylko kilka minut.
2. Zadzwoń na numer 22 279 99 99 i spisz się telefonicznie – rachmistrz wprowadzi do formularza Twoje dane,
3. Odwiedź najbliższy urząd gminy i spisz się przez Internet na specjalnie utworzonym w tym celu stanowisku.

Pamiętaj masz na to czas tylko do momentu, gdy skontaktuje się z Tobą rachmistrz. Rachmistrzowie spisowi przeprowadzają wywiady bezpośrednie oraz wywiady telefoniczne. Kontaktu ze strony rachmistrza mogą spodziewać się osoby, które dotychczas nie spisały się samodzielnie przez Internet lub telefon na infolinii spisowej.

W przypadku wywiadów telefonicznych, niezależnie od województwa, rachmistrzowie dzwonią z numerów: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Rachmistrz może również zapukać do drzwi naszego mieszkania w celu przeprowadzenia wywiadu bezpośredniego.

Przypominamy, że zgodnie z art. 17a ust. 1-3 ustawy  o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r., nie można odmówić przekazania danych rachmistrzowi kontaktującemu się z osobami fizycznymi objętymi spisem. Oznacza to, że czas na samospis mamy do momentu, gdy skontaktuje się z nami rachmistrz.

Polecamy